листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2018г.


Македонска берза - 30.06.2018.xls

Објавено на: 31.08.2018 14:15:28
Документ БР.: DOC_26441-112/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.