листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Јуни 2018


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари-Јуни 2018.xlsx

Објавено на: 31.08.2018 15:44:05
Документ БР.: DOC_26441-116/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.