листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2018


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (1).xls

Објавено на: 08.11.2018 09:22:22
Документ БР.: DOC_12298-41/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.