листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ПРЕДЛОГ ОДЛУКИ ЗА СОБРАНИЕ


ПРЕДЛОГ ОДЛУКА.pdf

Објавено на: 26.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_13285-115/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери