листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлука за Собрание на акционери


Предлог - одлука.pdf

Објавено на: 14.12.2018 09:02:51
Документ БР.: DOC_13285-122/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери