листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ОДЛУКА ОД СОБРАНИЕ.pdf

Објавено на: 25.12.2018 09:41:36
Документ БР.: DOC_12283-143/2018
Урнек: Други одлуки од собрание