листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Vo prilog vi go dostavuvame ovaa Mislenje za AD Nova Stokovna Kuka


Image.jpg
Image (2).jpg

Објавено на: 31.01.2019 14:14:35
Документ БР.: DOC_10191-11/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации