листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran BU 01.01-31.03.19


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 31.03.19.xls

Објавено на: 09.04.2019 08:39:55
Документ БР.: DOC_12294-1/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.