листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2018 год. на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Ревидирани финансиски извештаи за 2018 год..pdf

Објавено на: 15.04.2019 08:35:53
Документ БР.: DOC_12304-16/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи