листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки за Годишно Собрание на акционери на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Предлог - Одлуки за Собрание на акционери .pdf

Објавено на: 15.04.2019 08:35:50
Документ БР.: DOC_13285-51/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери