листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други финансиски извештаи од работењето на Факом Ад Скопје


Analiza -Fakom-2018-2017g.doc
Izvestaj na nezavisniot revizor za fin. izvestai na FAKOM 2018.pdf
Годишен извештај на ВР 2018 год.pdf
Биланс на состојба 2018.pdf
Билнас на успех 2018.pdf
извештај за паричниот тек 2018.pdf

Објавено на: 06.06.2019 09:17:03
Документ БР.: DOC_10191-343/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации