листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

 

Ревидирани финансиски извештаи - Триглав осигурување АД, Скопје - 2018 година.


Triglav 2018 FI.pdf

Објавено на: 07.06.2019 14:10:48
Документ БР.: DOC_12304-66/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи