листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Финансиски извештај за 2018 година


4. Финансиски извештај за 2018 и извештај на ревизорите.pdf

Објавено на: 07.06.2019 14:10:48
Документ БР.: DOC_12304-67/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи