листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Биографски податоци за предложен член на Надзорен одбор:


Биографски податоци.pdf

Објавено на: 07.06.2019 14:58:13
Документ БР.: DOC_13285-160/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери