листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

.


Одлука за одобрување на зделка со заинтересирана страна.pdf
Известување за зделка со заинтересирана страна.pdf

Објавено на: 10.06.2019 08:36:28
Документ БР.: DOC_26453-10/2019
Урнек: Зделка со заинтересирана страна