листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

.


Известување до акционерите на Макпетрол АД во врска со исплата на дивиденда.pdf

Објавено на: 11.06.2019 14:15:49
Документ БР.: DOC_10187-22/2019
Урнек: Дивиденден Календар