листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за назначување нов извршен член на одбор на директори


Предлог одлука за назначување на нов извршен директор.pdf

Објавено на: 12.06.2019 09:14:59
Документ БР.: DOC_13285-161/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери