листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери


Одлуки од Собрание.pdf

Објавено на: 01.07.2019 14:12:53
Документ БР.: DOC_12283-110/2019
Урнек: Други одлуки од собрание