листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Odluka za izbor na clenovi na Odbor na direktori


Odluka izbor na cl.na OD tocka 6.docx SCEN.tif

Објавено на: 02.07.2019 09:22:07
Документ БР.: DOC_12285-44/2019
Урнек: Измени во органи на управување