листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

PELISTERKA-Revidirani finansiski izvestai-2018


Pelisterka-2018-revidirana so odluka.pdf

Објавено на: 02.07.2019 14:10:16
Документ БР.: DOC_12304-94/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи