листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Одлуки УО за Собрание


ODLUKI UO ZA SOBRANIE BERZ - VEB.pdf

Објавено на: 03.07.2019 15:34:13
Документ БР.: DOC_13285-171/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери