листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

obrazlozenie za nastanatite zna;ajni promeni vo finansiskiot rezultat od 01.01.2019 do 30.06.2019 godina


obrazlozenie.pdf

Објавено на: 08.08.2019 09:16:16
Документ БР.: DOC_10191-409/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации