листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание на акционери одржано на 07.08.2019


SOOPSTENIE SOBRANIE.pdf

Објавено на: 08.08.2019 09:58:12
Документ БР.: DOC_12283-130/2019
Урнек: Други одлуки од собрание