листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери одржано на 07.08.2019 година, заверени со печат и потпис.


ODLUKA GODISEN IZVESTAJ.pdf
ODLUKA IMEN. REVIZOR.pdf
ODLUKA IZMENA NA STATUT.pdf
ODLUKA REVIZIJA.pdf
ODLUKA UPRAVNI ORGANI.pdf
ODLUKA VNATRESNA REVIZIJA.pdf
ODLUKA ZAVRSNA SMETKA.pdf
ZAKLUCOK.pdf

Објавено на: 09.08.2019 14:22:25
Документ БР.: DOC_12283-131/2019
Урнек: Други одлуки од собрание