листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Soglasno glava 6 od pravilnikot za kotacii go objavime sladniot javen povik na sobranie


Javen povik za sobranie_Interpromet_septemvri 2019.doc

Објавено на: 13.08.2019 14:10:02
Документ БР.: DOC_10109-128/2019
Урнек: Јавен повик за собрание