листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2019


funkcija 6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 30.06.19 objava.xls

Објавено на: 30.08.2019 15:45:23
Документ БР.: DOC_26441-116/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.