листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Финансиски извештаи ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 30,06,2019


Finansiski izvestai DG BETON AD 30.06.2019.xlsx

Објавено на: 30.08.2019 15:30:23
Документ БР.: DOC_26441-114/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.