листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA-Finansiski izvestai 01.01.2019-30.06.2019


PELISTERKA AD - 30.06.2019.xls

Објавено на: 30.08.2019 14:28:55
Документ БР.: DOC_26441-107/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.