листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA-Konsolidirani finansiski izvestai 01.01.2019-30.06.2019


PELISTERKA AD-Konsolidiran- 30.06.2019.xls

Објавено на: 30.08.2019 14:29:02
Документ БР.: DOC_26441-108/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.