листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2019


Банки -6 и 12 - месечно известување-300619-240719-nov.xls

Објавено на: 30.08.2019 15:49:39
Документ БР.: DOC_26441-117/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.