листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неконсолидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2019


Неконсолидирани фин.изв. 01.01.-30.06.2019.xls

Објавено на: 02.09.2019 14:10:25
Документ БР.: DOC_26441-120/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.