листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

ПИ Витаминка АД известува за откуп на сопствени акции.


Izvestuvanje za otkup na sopstveni akcii.docx

Објавено на: 30.09.2019 08:41:12
Документ БР.: DOC_12291-28/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции