листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик


Javen Povik 15.12.2019 (10).docx

Објавено на: 30.09.2019 08:43:01
Документ БР.: DOC_10109-138/2019
Урнек: Јавен повик за собрание