листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Македонијатурист АД Скопје-Биланс на успех пер.01.01.-30.09.2019год.


Македонијатурист АД Ск.-Биланс на успех-01.01-30.09.2019-един. неревид..xls

Објавено на: 07.11.2019 08:25:14
Документ БР.: DOC_12298-46/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.