листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните финансиски извештаи за периодот 01.01.2018 - 31.12.2018 година

АДГ Трудбеник Охрид за период 01.01.2018 - 31.12.2018 година немаше деловна активност, следствено на тоа нема никакви промени во сметководствената политика и нема промени во акционерската структура.

 

АДГ Трудбеник Охрид

 

Објавено на: 07.11.2019 09:32:11
Документ БР.: DOC_10191-581/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации