листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува неревидираниот Биланс на успех за периодот јануари - септември 2019 година


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (14).xls

Објавено на: 07.11.2019 09:43:31
Документ БР.: DOC_12298-48/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.