листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

obrazlozenie za fin.rezultat do 30.09.2019


образложение со 30,09,2019.pdf

Објавено на: 08.11.2019 14:10:12
Документ БР.: DOC_10191-586/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации