листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

1. Корелција на предлог одлука за собрание -  зделка со заинтересирани страни

2. Мислење од Овластен ревизор за Зделка со заинтересирани страни


Izvestaj.PDF
odluka so zainteresirana strana fructal 02.12.2019.doc

Објавено на: 25.11.2019 14:39:50
Документ БР.: DOC_13285-217/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери