листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери


Предлог одлука за изменување и дополнување на Статут.pdf
Предлог одлука за именување на независен член на Надзорен одбор.pdf

Објавено на: 26.11.2019 08:22:51
Документ БР.: DOC_13285-219/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери