листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nekonsolidiran (nerevidiran) bilans na uspeh 01.01-30.09.2019 SIleks AD


01.01-30.09.2019_nekonsolidiran_sileks ad.xls

Објавено на: 27.11.2019 14:18:40
Документ БР.: DOC_12298-115/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.