листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗЕНТИРАНИТЕ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ – консолидирани, неревидирани (01.01.2019 – 30.09.2019)


29.11.2019 - Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 29.11.2019 - консолидирани.pdf

Објавено на: 29.11.2019 15:12:49
Документ БР.: DOC_10191-640/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации