листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки - Собрание на акционери


01.1. OBSG_STATUT_Izmeni_ oktomvri 2019_precisten tekst .pdf

Објавено на: 29.11.2019 15:58:18
Документ БР.: DOC_12283-150/2019
Урнек: Други одлуки од собрание