листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран Биланс на успех 30,09,2019 ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ


30.09.2019.xlsx

Објавено на: 02.12.2019 15:35:34
Документ БР.: DOC_12298-123/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.