листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех Јануари-Септември 2019 година


Консолидиран неревидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2019.xls

Објавено на: 02.12.2019 15:04:35
Документ БР.: DOC_12298-122/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.