листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 460 сопствени акции на ОИЛКО КДА Скопје.pdf

Објавено на: 11.12.2019 14:19:56
Документ БР.: DOC_12291-42/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции