листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за затварање на јавната понуда на хартии од вредност по основ на постигнат процент на успешност


Image (5) (1).pdf

Објавено на: 13.12.2019 14:08:00
Документ БР.: DOC_10191-648/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации