листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлика за задолжување, заложување на недвижен и подвижен имот и обезбедување со меница


Одлика за задолжување, заложување на недвижен и подвижен имот и обезбедување со меница .pdf

Објавено на: 24.12.2019 14:10:43
Документ БР.: DOC_12283-169/2019
Урнек: Други одлуки од собрание