листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Бизнис и финансиски план за 2020г, на АД Витаминка - Прилеп 


Бизнис и финансиски план за 2020 година.docx

Објавено на: 30.12.2019 08:34:31
Документ БР.: DOC_10191-654/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации