листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Почитувани,

Ве известуваме дека поради истек на мандат (01.01.2020), Г-дин Дамир Кудер повеќе не е член на Управниот одбор на НЛБ Банка АД Скопје.

Со почит,

 

Објавено на: 10.01.2020 09:05:55
Документ БР.: DOC_12285-0/2020
Урнек: Измени во органи на управување