листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери 13.02.2020 


Предлог одлука зделка со заинтересирана страна.docx
Предлог одлука стекнување сопствени акции.docx

Објавено на: 14.01.2020 08:29:05
Документ БР.: DOC_13285-0/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери